Firma ROLBUD od początku swojego istnienia zajmuje się handlem drewna i materiałami    drewnopochodnymi. Powstała w 1997 r. i od tego czasu nieustannie rozwija się poszerzając swoją ofertę sprzedaży. Współpraca z liderami w dziedzinie przerobu drewna sprawia, że nasza propozycja składa się z towarów o wysokiej jakości i atrakcyjnych cenach.

Naszym celem jest propagowanie drewna jako materiał ponadczasowy a przede wszystkim ekologiczny. Jego walory takie jak zapach, niepowtarzalny wygląd, ciepło czynią drewno materiałem przyjaznym dla człowieka i środowiska.

Nasz dział drewniany oferuje szeroki asortyment produktów wykonanych z drewna. Są to między innymi deski ( podbiciowe, tarasowe, podłogowe,  elewacyjne) drewno konstrukcyjne KVH, drewno budowalne, płyty OSB, sklejka oraz wszelkiego rodzaju materiały wykończeniowe wykonane z drewna.

 

Dział meblowy to przede wszystkim wszelkiego rodzaju płyty meblowe, które są podstawowym surowcem w branży meblarskiej jak i wykończeniowej. Mnogość zastosowań oraz różnorodność płyt z naszej oferty pozwalają na nieograniczone możliwości wykończenia wnętrz. Posiadamy płyty: HDF, MDF surowe jak i laminowane, lakierowane, akrylowe, wiórowe jak również blaty robocze. Dbamy o to aby nasza oferta była w pełni dostępna dla naszych klientów oraz odpowiadająca aktualnym trendom w branży meblarskiej. W związku z tym gama dostępnych produktów jest stale aktualizowana i uzupełniana o nowości a to wszystko dzięki temu, że należymy do sieci STREFY PŁYT.